Новини

Укроборонпром скликав прес-конференцію на фоні останніх подій


Це журналісти програми “Наші гроші” порахували, скільки “Укроборонпром” переплатив за деталі для ремонту Казахських літаків Нацгвардії. За їх даними, 300 тис доларів організатори схеми поклали собі в кишеню. З них заступник голови РНБО Олег Гладковський отримав – лише з авансу 30 тисяч доларів, ще 10 діючий голова Укроборонпрому Павло Букін. Ще частина пішла на відкати. Решту між собою поділили син Гладковського та організатори контрабанди з Росії.

Тепер, звісно, обидва Гладковські все спростовують. Молодший подав до суду на журналістів програми. А ще вправлявся у ролі блогера. Випустив пародію на програму Дениса Бігуса.

Укроборонпром скликав величезну прес-конференцію. Але ні, не щоб пояснити чому в час війни в концерні процвітає корупція. А щоб поскаржилось на тяжку долю робітників концерну, і намагались втовкмачити журналістам, що саме про неї треба писати, а не корупцію в оборонній сфері.

Сам Букін відкати заперечує, і каже, що у відставку не збирається. До слова, за кілька годин до виходу 2 частини журналістського розслідування Петро Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника Секретаря РНБО. Крім того, в Укроборонпромі відсторонили ще 2 директорів оборонних підприємств. Ні Президент, ні Генпрокурор фактів наведених журналістами не спросотовували.

А ще НАБУ та САП затримали 5 чинних та кількох колишніх співробітників “Укрспецекспорту”, що входить до Укроборонпрому. За версією слідства вони нанесли державі 55 млн грн збитків. Та в САП кажуть, що це інший епізод, а не наведений у розслідуванні журналістів.

Так звану ж, справу Гладковських з військової прокуратури до НАБУ передали ще у березні 2017 року. Що з нею зараз антикорупційний прокурор стверджує – не знає. По епізоду з ремонтом літаків – відкрили інше провадження.

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ