Новини

Упродовж цього року на території «Боярської лісової дослідної станції» сталось понад 40 випадків займань


Рятувальники Київщини провели практичні відпрацювання плану дій у разі виникнення пожежі в лісових масивах. Так, «Боярська лісова дослідна станція» займає площу близько 18 тисяч гектарів та розташована у 4-х адміністративних районах. Упродовж цього року в лісовому масиві сталось понад 40 випадків займань. Для ефективного відслідковування пожеж, підприємство використовує передові технології.

Камери дають змогу спостерігати за всією територію лісового господарства. Зображення з них виводиться на спеціальні 4 монітори, за якими працює спостерігач. Він може виявити джерело загоряння з неабиякою точністю. Спостережні вежі розміщені на висоті 48 метрів і мають дальність зображення в радіусі до 20 кілометрів. Два роки тому підприємство придбало два квадрокоптери. З їх допомогою відслідковують не саме джерело вогню, а як відбувається процес гасіння пожежі.

На території Боярської  лісової дослідної станції виникла пожежа. Оскільки працівники господарства самотужки не змогли загасити вогонь, на допомогу прибули рятувальники районного підрозділу.

Лісове господарство має власну систему пожежогасіння. А при великих масштабах загоряння – звертаються за допомогою до вогнеборців. Рятувальники нагадують про дотримання правил безпеки поводження з вогнем у лісових зонах. Надзвичайники рекомендують брати з собою сокиру, лопату та чим побільше води, аби ретельно загасити вогнище після відпочинку.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ