Новини

Уряд Британії запропонував спростити процедуру розлучення


Ніхто не винен: уряд Британії запропонував спростити процедуру розлучення. У законодавстві урядовці хочуть прописати таке поняття, як розлучення «без провини» і внести інші зміни, які полегшать юридичні процедури розлучення подружніх пар. Міністр юстиції Девід Гауке в уже розпочав процес консультацій щодо перегляду законів, які, за його словами, відірвані від сучасних реалій. Переконаний, розлучення має стати полегшенням, а не навпаки – поглибленням образ і емоційної напруги між людьми.

Для громадського обговорення пропозицій передбачено 12-тижневий період консультацій. Згідно з цими пропозиціями, чоловік або жінка більше не зможуть оскаржити заяву про розлучення, подану їх партнером. Крім того, більше не потрібно буде доводити неправомірну поведінку, таку як перелюбство або роздільне проживання протягом певної кількості років, перш ніж пара зможе розлучитися.

Ці зміни в разі затвердження парламентом будуть застосовуватися до гетеросексуальних шлюбів, одностатевих шлюбів і цивільних партнерств. Поки що, за чинним британським законодавством, людина не може розлучитися без згоди партнера, якщо не може довести, що він якимось чином зрадив або ж негідно поводився. Єдиний інший спосіб для розлучення – окреме проживання подружжя протягом п’яти років.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ