Новини

Уже з 1 вересня в Україні відімкнуть аналогове телебачення


Галина перейшла на цифрове телебачення ще декілька років тому. Раніше жінку не влаштовувала якість аналогового сигналу, тепер вона задоволена.  Разом із Галиною вже першого вересня на  мовлення  у цифрі перейде більшість регіонів України. Проте після  відключення аналогового сигналу надалі працюватимуть 40% аналогових передавачів сигналу:

«На території проведення операції Об’єднаних сил будуть працювати 124 аналогових передавачів, з них – 59 радіоелектронних засобів в Донецькій області та 65 – у Луганській області.

На півдні Херсонської області буде працювати 23 передавачі за ліцензіями та 3 – на підставі дозволів на тимчасове мовлення. 99 – передавачі, які будуть ретранслювати українські телепрограми в регіонах, що межують з країною-агресором (Сумська, Харківська, Чернігівська області), 405 – програми НОТУ і 107 – місцевих телерадіокомпаній».

Водночас в Незалежній асоціації телерадіомовників зазначають, що  у зв’язку із переходом тільки до цифрового типу мовлення близько  100 регіональних та місцевих  телекомпаній можуть зникнути взагалі. Та й сам перехід передбачає або купівлю нового телевізора, що буде  здатний приймати сигнал T2, і кімнатної антени, або  телетюнера, які зараз або взагалі відсутні у точках продажу  або ж їх ціна в останні дні зросла у двічі.

У Національній  раді з питань телебачення і радіомовлення запевняють, що допоможуть забезпечити тюнерами малозапезпечені сім’ї і перебоїв із сигналом не буде, але чи виконають обіцянку посадовці і Україна справді з 1 вересня буде повністю цифровою – стане відомо вже за кілька днів.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ