Новини

В Ірпені відбулась чергова сесія міськради


Дочекалися: скандальний генплан Ірпеня винесли на міську сесію. Протести, діалог з владою та незгода місцевих мешканців – кінцевий генеральний план достеменно не змінили. Тому громада вирішила завітати на саму сесію, де на людей вже чекали і пускати до зали не хотіли. Ще з 7 ранку, за словами місцевих, залу заповнили невідомі, буцімто, представники громади. Людей же, котрі не підтримують скандальний генплан силою виштовхували з будівлі ради. Хлопці спортивної статури, обступили приміщення і чатували на дворі. Місцеві кажуть, поліція та муніципальна варта були не на стороні народу.

Людей штовхали, не давали пройти, більше того, журналістам перешкоджали виконувати свою роботу. Особисто начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» силоміць виштовхував журналістів, аби ті не могли відзняти, що ж твориться на засіданні. Хоча сам запевняє, що в цьому нічого кримінального немає, адже він виконує свою роботу.Представники громади запевняють, для Ірпінської сесії – це звична справа. Та деякі депутати запевняють, це всього лиш чиясь провокація, а генплан, за який голосують, передбачає чималі покращення для міста.

До стін неспокійної Ірпінської міської ради приїхали і нардепи. Однак, їх думка, як виявилось, місцевих чиновників не дуже цікавить. Після колотнечі, закликів «Ганьба» та бійок секретар винесла проблемне питання на голосування. І вже за лічені секунди рішення було прийнято. «За» проголосувало 29 депутатів. Місцеві мешканці, активісти та деякі місцеві депутати були проти генплану. Запевняють, він вигідний місцевій владі. Однак,  рішення прийнято і оскаржити його можна лише в суді.Громада обурена, людей так і не почули. За їхніми словами, усі компроміси, котрі пропонували, були проігноровані владою.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ