Новини

В Ірпені відбувся мітинг інвесторів


Близько двох сотень людей із плакатами зібралися в одному з районів Ірпеня. Це ошукані інвестори, які вклали кошти у будівництво житлового комплексу на території мікрорайону «Благодатний». Натомість, зведення будинків давно припинилось, а кошти забудовник не повертає. Люди неодноразово зверталися та просили допомоги у міської влади, та все намарно. Хто покриває недобросовісних забудовників та чому місцева влада не діє в інтересах ошуканих людей, далі в нашому сюжеті.
Тисячу інвесторів ошукали шахраї-будівельники Максим Кіраковський, Андрій Зібарєв та В’ячеслав Глухоман. У мікрорайоні Благодатний вони звели квартал із семи житлових комплексів. Загальна сума коштів, яку вклали інвестори, склала понад 30 мільйонів доларів. Частина комплексів залишаються недобудованими, інша – не здана в експлуатацію до встановлених термінів. Пані Ольга у відчаї, півмільйона гривень збирала чи не все життя, щоби придати онукам оселю.

Олександр інвестував кошти у квартиру комплексу «Шервуд Парк». Забудовником була ТОВ «В квартирі», яку очолював Віктор Крупій. Він вимушений був передати це будівництво компанії БГМ півтора роки тому, бо можливість завершити ЖК йому була заблокована. Тоді й відбулася передача будівництва компанії БГМ, адже це було єдиним виходом із ситуації, бо на кону стояло питання людських доль, – повідомив Крупій.
«Люди вклали останнє, а я не зумів домовитися з вєлікімі. Вишняков запропонував мені «руку помічі», сказав що має можливості добудувати та віддати людям житло, за умови, що я маю зробити доплати. Окрім прибуткового будівництва я передав за меморандумом ще біля 10 000 000 грошима і активами.
На сьогодні я бачу що нас із інвесторами банально кинули. За півтора року нічого не змінилося, а декілька десятків квартир продали.
Хоча я і не маю вже юридичної відповідальності за це будівництво, я маю моральний борг перед усіма інвесторами, що вклалися в «Шервуд» за часів, коли я їм керував, сьогодні я включився в цю ситуацію і намагаюся її вирішити. Я зробив декілька пропозицій своїм колегам-забудовникам, які мають можливість добудувати будинки та віддати людям людське. Наразі рахуємо необхідні вкладення.
Я вдячний міському голові Ірпеня, що він включився в цю проблему та пообіцяв допомагати у вирішенні проблеми людей.»
За неофіційними даними шахрайські схеми очолює особа наближена до голови Ірпінської міської ради – колишній її секретар Ігор Вишняков. Наразі він є членом партії «Нові обличчя», а також боржником усьому світу. Відомо, що в Іспанії він має маєток вартістю 2 млн євро, а за гроші вкладників відкрив ресторан у місті Морайра. Інвестори неодноразово звертались до забудовників, які в свою чергу годують людей завтрашнім днем, і це вже триває не один рік.
Наразі найбільш готові до експлуатації будинки «Панорамний» та «Панорамний-1». Більшість людей кажуть, готові докласти кошти, щоб звести будинки та отримати ключі від квартири. Для людей це чи не останній шанс, інакше можуть втратити всі інвестовані кошти.
Люди звернулися до міського голови та передали йому відповідну заяву. Під час спілкування із вкладниками, Володимир Карплюк заявив, що самі ж люди помилились у виборі забудовника, втім готовий допомагати. За його словами, неодноразово пропонував об’єднуватись в громадські організації та спілку обманених вкладників.
Тож наразі люди створять ініціативну групу, яка буде представляти інтереси всіх семи комплексів. Надалі в присутності представників міської влади будуть вести переговори із самими ж забудовниками щодо передачі повноважень іншим інвесторам.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ