Новини

В Івано-Франківську відкрили Центр ядерної медицини


В Івано-Франківську відкрили Прикарпатський Центр ядерної медицини. Ця установа унікальна і передбачає дослідження організму за допомогою радіонуклідів та ізотопів. На відміну від існуючих аналогів, тепер за одне дослідження можна показати функцію органу, як він працює, на відміну від інших досліджень, які показують лише його структуру.  Директор центру Андрій Белегай розповідає, що в Європі ці методи застосовують активно.

У Центрі чекають людей, переважно, з онкологічною патологією, хоча методи дослідження дозволяють працювати з захворюваннями з кардіології, нефрології та неврології. Тут у повній мірі забезпечать дослідження кісток, нирок та лімфатичної системи. Лікарі, які працюватимуть з пацієнтами, розповіли, що зчитувати необхідну інформацію з людського організму будуть за допомогою радіоактивної речовини, яку вводитимуть пацієнту внутрішньовенно та у лімфатичну систему.

Стверджують, така процедура є безболісна і комфортна, а речовина, яку вводитимуть, безпечна та не викликає жодної алергічної реакції. Загалом, кажуть, орієнтовна вартість діагностики у Центрі ядерної медицини складатиме близько 3 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ