Новини

В одній з Київських шкіл виявили плісняву та грибок


Грибок, пліснява і характерний запах – ось, що відчуваєш, як тільки заходиш у спортивну залу 64 школи.

Окрім уроків фізкультури, у спортзалі відбуваються всі урочистості. Адже в школі немає актової зали. Та батьки скаржаться, пліснявою та грибком вкриті стіни у всій школі. Керівництво школи виправдовується – роблять усе, що можуть. Нещодавно відремонтували дах – тепер не протікає. А пліснява, каже директор, могла з’явитись через погано вмонтовані пластикові вікна. Їх встановили минулого року. Наталя Веремієнко на посаді директора з вересня. Переконує, постійно пише листи до міської влади. Чиновники розглядати справу не поспішають. Кажуть, ситуація ще не критична.

Лікарі тим часом б’ють на сполох. Перебувати у такому приміщенні навіть дорослому вкрай шкідливо, не те що дітям. Ураження слизової оболонки, хронічний нежить та навіть астма – це неповний перелік хвороб, які можна підхопити в запліснявілому приміщенні.

Після численних звернень та скарг – школу міська влада таки пообіцяла відремонтувати. Утім, чиновники не дали відповіді на головне запитання – коли. Тим часом, батьки пообіцяли, якщо їх не почують – будуть звертатись спершу до керівництва області, а потім вже і до Міністерства.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ