Новини

В Смілі та Шепетівці оголосили надзвичайний стан


У Смілі, на Черкащині оголосили надзвичайний стан через відсутність тепла. Ситуація схожа зі столичною : борг – головна причина. З холодними батареями не тільки домівки, але і лікарні, школи і дитячі садки. Людям вже несила терпіти , тому вийшли з мітингом на вулиці.

Місцеві посадовці припинила співпрацю з ТОВ «Сміла Енергоінвест» за невиконання зобов’язань щодо постачання тепла споживачам. За час роботи підприємство заборгувало «Нафтогазу» майже 100 мільйонів гривень за постачання палива на котельні. Основним постачальником тепла нині стало підприємство «Смілакомунтеплоенерго».  В НАК «Нафтогаз» зазначили, що своїх боржників вони попереджували, проблема виникла вже на місцях. Також без тепла наразі залишається частина Кривого Рогу. Днями люди підпалили шини під управлінням «Криворіжгазу», вимагаючи включити опалення. Уже два дні там не працюють 78 шкіл і 75 дитячих садків.

Холодна пора охоплює чималу територію України, однак вирішувати ситуацію із компанією-постачальником чиновники поки не поспішають, як завжди «немає чим платити». Замість вирішення проблеми – ціна на газ продовжує рости, таким чином влада і планує виплатити борг. Тож поки фірми перекидають одне на одного борги, а чиновники не можуть знайти крайніх. Заручинами ситуації стають прості мешканці, які змушені щоразу платити більше і все ж кутатися у теплі ковдри.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ