Новини

В Талалаївці правоохоронці обшукали спортивний клуб «Пітон»


На Чернігівщині в смт Талалаївка правоохоронці з обшуком прийшли до місцевого спортивного клубу «Пітон». Запевняють, саме тут керівник організації Андрій Карпенко може зберігати пожежонебезпечну речовину. Місцеві, дізнавшись про обшуки, забили на сполох. Журналістам люди розповідають, що в Талалаївці вже тривалий час намагаються спаплюжити репутацію керівників та членів спортклубу «Пітон». Недругам, мовляв, не подобається, що клуб серед населення став популярний і здобуває все більше прихильників.

Тож, опоненти очільника СК «Пітон», не без підтримки впливових осіб з оточення місцевого прокурора, зініціювали супроти Андрія Карпенка кримінальну справу. Її завели за нібито підпал паркану в 2016 році. Справу вже раз закривали за відсутності доказів. Наразі ж, згідно зі звітом правоохоронців, під час обшуків було вилучено сейф. Що саме в ньому було, вони не вказали. При проведенні  слідчої ревізії були присутні кілька понятих. Люди, що їх бачили, кажуть, що ті були вбрані в спецодяг Національного корпусу і мали підозрілий вигляд. Таку ж уніформу носить і заявник у справі.

Тим часом нікого зі сторони пана Карпенка не було. Найближче оточення ж підозрює, цілком ймовірно, що голову клубу підставлять, вигадавши, що в сейфі перебувала речовина трирічної давнини. На місці були присутні представники поліції Бахмача з близького оточення місцевого прокурора. Однак, жодної реакції від обласного керівництва правоохоронців не було.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ