Новини

В Україні продовжуються навчання Sea Breeze-2018


Бій в місті – одне з найскладніших завдань для військових. За легендою, в одному з будинків закріпилася група терористів. Завдання – знешкодити, одного захопити живцем. Атаку починають бійці Грузії та Молдови.  Терористи заблоковані, але ведуть запеклий вогонь. На допомогу викликають підрозділ українських бійців.  Зведений підрозділ впорався із завданням.

По сусідству бійці Нацгвардії мають посеред дороги розгорнути мобільний блокпост та зайняти оборону. Спостерігачі задоволені швидкістю та чіткістю роботи і час переходити до головного елементу навчань. За підтримки авіації бійці морської піхоти України та США разом мають атакувати укріплення терористів у полі. На бойовий захід виходить пара українських штурмовиків.

На лівому фланзі ведуть вогонь українські міномети. На правому – американські кулеметники прикривають роботу саперів та гранатометників.  Нарешті підходить на підтримку бронетехніка, морська піхота обох країн йде у наступ.  Усі бійці на полі бою мають бойовий досвід, і українці, і американці. Утім, останні не приховують своєї зацікавленості у вивченні роботи українських колег.

«Кожен бій – різний. Як морські піхотинці, ми постійно намагаємось вчитися більше і більше, дізнаватися про різні бої, що відбуваються. І український досвід дуже цікавий та корисний для нас», -переконує командир взводу морської піхоти армії США  Джеф Райлі.

Українські бійці, які нещодавно повернулися з ротації зі сходу країни, підтверджують – весь вільний час солдати різних країн спілкуються. Розпитують передусім про війну на передовій.  Сьогодні все мають робити разом. Навіть умовного пораненого з поля бою евакуює зведений підрозділ. Навчання тривають, оцінки виставляти ще зарано. Але проміжними результатами координатори задоволені. Маневри Sea Breeze-2018 триватимуть до 21-го липня.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ