Новини

В Україні провели музичні флешмоби на честь воїнів-добровольців


14 березня 2014 року близько 500 осіб вирішили добровільно піти на Схід України аби захистити нашу неньку, а вже у 2017 році згідно указом ВРУ було зафіксовано саме 14 березня «день українського добровольця», тож сьогодні у стінах залізничного вокзалу сказали їм спасибі, нашим добровольцям.

Військові оркестри та хорові колективи об’єднались в одну велику дружню родину  аби  заспівати для тих, хто не побоявся і досі не боїться ризикувати своїм життя задля країни.  Солістка Заслуженого академічного зразково-показового оркестру ЗСУ – Ольга, старший солдат, сама ж себе дівчина теж називає добровольцем.

Такі ж флешмоби прокотилися по всій Україні. У Харкові близько шести десятків музикантів на залізничному вокзалі зіграли класичні твори на честь добровольців.

Вітали і в Одесі, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Львові та інших великих і маленьких містечках України.  Долучився до вітань і президент України.

Сьогодні ж цей день відзначають не лише добровольці, а й  волонтери, сім’ї військовослужбовців  та всі ті, кому не байдужа доля нашої держави.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ