Новини

В Україні стартує проект Міністерства освіти «Безпечна школа»

Висміювання між дітьми часто призводить до страшних наслідків. А ще бувають публічні образи, повідомлення з погрозами та бійки. І все це називається одним словом — булінг. Для України таке поняття нове, а от проблема ― застаріла. Утім потроху про знущання в школах, про які так довго мовчали, нарешті почали говорити публічно.

Зазвичай, школярі бояться говорити про те, що їх ображають. Хоча майже 90% українських учнів зіштовхувалися з цією проблемою. Або ставали жертвами, або бачили, як знущаються над іншими. Це результати дослідження ЮНІСЕФ. Батькам, здебільшого, такого не розповідають. Тому, кажуть у міністерстві освіти, за цим повинні пильнувати вчителі та шкільні психологи. А як стати для дітей друзями педагогів навчать на тренінгах.

Допомагає міністерству освіти всесвітньо відомий мотиваційний тренер Нік Вуйчич. У дитинстві з нього глузували через інвалідність, школа перетворилась для нього на справжнє пекло. Нік Вуйчич переконаний, проблему цькування у школах можна викорінити тільки одним шляхом – з малечку розповідати дітям про цінність життя і те, що всі різні і особливі. А як навчити дітей дружити та не конфліктувати з іншими – Нік Вуйчич розповів педагогам та батькам. В рамках проекту «Безпечна школа» обіцяє приїздити в Україну що півроку.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ