Новини

В Україні відзначають День створення Збройних сил


6 грудня 1991 Україна ухвалила закон «Про збройні сили України»,  а 13  Концепцію оборони і будівництва Збройних сил України. ЗСУ у 90-х і 2000-х роках залучалися до виконання миротворчих місій у складі міжнародних контингентів під егідою ООН. В 2000-х  відбувається  скорочення армії та ліквідація озброєння. Після Революції Гідності та початку воєнних дій на сході України розпочалася  новітня доба ЗСУ.

Нарощувати м’язи нашому війську довелось  пришвидшеним  темпом, і вагоме значення тоді відіграли і досі відіграють добровольці. Сьогодні Збройні сили України це сухопутні війська, повітряні сили, військово-морські сили,сили спеціальних операцій, десантно-штурмові війська, які протистоять агресору.

Українські Збройні сили –  це ті  герої, які  боронять  від ворога кордони України на землі, у воді й повітрі, рятують побратимів в найскладніші моменти. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня Президент України нагородив майора Олексія Лисиченка. У листопаді  2014 року військовий організував евакуацію та вихід з поля бою екіпажів та техніки, пошкодженої в результаті влучання снаряду. Унаслідок розриву снаряду отримав мінно-вибухову травму і знову був поранений  при обороні Донецького аеропорту в селі Піски.

Усього державні нагороди, почесні звання і військові звання отримали майже 200 осіб. Іншим указом нагороджено й солдат, які віддали власні життя захищаючи Україну.  Військові експерти зазначають, що ті зміни яких потребують Збройні сили України, це зміна систему призову, щоб він сприймався населенням не як репресивна машина, а  система підготовки. Зменшити  тривалість тривалість курсу  базової підготовки.

Передбачається що в майбутньому  Збройні сили України будуть сформовані на добровольчій основі, з різними рівнями підготовки –  від базового курсу до професійного навчання.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ