Новини

В Україні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні


Алея героїв Небесної Сотні через 5 років знову переповнена людьми. Усі вони прийшли згадати героїчну Сотню, тих, хто першими потрапив під кулі і не повернувся з тої революції.

Дарія – одна із тих, кому в часи революції не сиділось дома. На свій День народження дівчина приїхала на майдан як волонтер. Одяг, речі першої необхідності, що мала змогу, привезла із собою. Дівчина впевнена, тоді, у 2014 для країни надали шанс змінити країну і молодь не хотіла його втратити.

Саме 18-го лютого було заплановано «Мирний наступ» — багатотисячну ходу учасників Євромайдану до Верховної Ради України, де мали розглядати питання щодо змін до Конституції України та обмеження повноважень Президента. Не в силі чекати, люди рушили до урдової будівлі, однак на шляху до чиновників на них уже чекали силовики, які не нехтували застосовувати вогепальну зброю.

Вшанувати полеглих у цей день люди прийшли традиційно з квітами, але цього року взяли із собою ще й паперових ангелів, як засвідчення того, що тоді вони спостерігали за жорстоким вбивством патріотів.

Олександр – військовий капелан, чоловік вірить, що слід тих, хто поліг за майбутнє країни не счезне з плином часу.

Згодом, вже ближче до опівночі загорівся і будинок профспілок, а дні з 18 по 20 лютого стали найкривавішими за увесь час Майдану.

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ