Новини

В Україні запрацюють європейські правила маркування продуктів


Маркування продуктів харчування відтепер зміниться, адже народні обранці прийняли рішення слідувати Європейським стандартам. Саме цей пункт в переліку умов перед ЄС залишився не виконаним.  Після впровадження нових норм, а на це українські виробники мають півроку, усі упаковки повинні інформувати покупця виробник про склад продукту, дату, коли він був заморожений, кількість в ньому льоду, солі, цукрів та присутність пальмової олії. Усе повинно бути написано шрифтом на 10% більшим за попередній. Важче зробити це буде на продуктах, які не мають етикеток, а це заморожена риба, м’ясо, продукти на вагу та цукерки. Тут експерти радять інформувати іншими методами.

Однак чомусь законопроект не розповсюджується на кисломолочні продукти, в яких використовується спеціальна бактерія для закваски: йогурти та кефіри. Писати мають і про добавки, які можуть викликати алергію. А термін придатності продукту взагалі дозволено писати «краще вжити до…». Експерти певні такі зміни націлені не на споживача, а в першу чергу на виробника.

Однак перевірити чи дотримуються закону виробники – майже нереально. За руку ловити, тих, хто не зазначатиме склад за новими нормами, теж ніхто не буде. Відповідний орган на перевірку такого продукту просто немає коштів.

Закон прийняли, однак запрацюють нові правила ще не скоро. Адже парламент дозволив розтягнути перехідний період для виробника аж на 3 роки. Залишається сподіватись на добросовісних постачальників.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ