Новини

В Україні збільшилась кількість моторошних ДТП


Сьогодні у Дніпрі сталась масова ДТП. Тут зіштовхнулись одразу 5 автівок. На щастя, минулось без жертв. Утім, не завжди дорожньо-транспортні пригоди минають без жертв.

Лише минулого року на автошляхах країни трапилось понад 160 тисяч аварій. Експерти кажуть, така статистика з’явилась унаслідок роботи корупційних схем під час отримання водійських посвідчень. А відсутність єдиного порядку фіксації ДТП лише сприяє тому, що більшість порушників не відповідають за скоєне.

Тримаючи впевнено курс на ЄС,  в Україні досі не діє справедлива система позбавлення водійського посвідчення після першого інциденту. Тому винуватці мають звичку повторювати помилки. Підтвердження цього стало затримання на минулому тижні у нетверезому стані за кермом брата скандальновідомої Олени Зайцевої, яка у жовтні 17-ого позбавила життя 6-х харків’ян.

Представники ж влади  зазначають , деякі ДТП варто розцінювати як вбивство.

Уже традиційно ініціатива до змін приходить до нас від іноземних партнерів, однією з них стає і впровадження нової системи техогляду. Запрацювати вона має вже з 1 травня цього року. Утім зміни не суттєві, це лише дасть змогу дізнатися про факт проходження чи не проходження транспортного засобу перевірки, а от якість контролю залишається незміною. Після проходження техогляду водії будуть отримувати мітку, її  зобов’язані  прикріпити до вітрового скла.

Однак, аби побачити систему в дії варто чекати до кінця року, адже технічно  Україна наразі не готова до реалізації такого проекту. Корупційні схеми та жахлий стан інфоструктури  не позбавить від усіх ризиків. Кожний водій має нести відповідальність за свідоме керування, аби не завдавати шкоди ні собі , ні іншим. І варто пам’ятати, не даючи хабарі можна звести корупційну систему нанівець , адже попит породжує пропозицію.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ