Новини

В Україні знов підіймають питання поганих доріг


Не дорога, а суцільний атракціон. Так українці їздять трасою «Житомир-Виступовичі». Без проблем подолати величезні ями не під силу навіть позашляховикам.

Страшним сном для водіїв є і траса «Житомир-Сквира». На дорозі – величезні ями глибиною по кілька десятків сантиметрів. Аби не вскочити, доводиться об’їжджати ґрунтовим узбіччям. Але і це не рятує від регулярних ремонтів ходової.

Дорожники запевняють: уже почали ямковий ремонт. Щоправда, поки лише на двох трасах – «Київ-Чоп» і «Київ-Ковель». Коли ж розпочнуть ремонтувати інші, не знають. Втім, переконують: працюватимуть, навіть якщо температура повітря буде хоч трохи вище нуля.

А жителям Буковини набридло терпіти вибоїни на дорогах і чекати давно обіцяних ремонтів. Люди об’єднуються в ініціативні групи і погрожують чиновникам пікетами, якщо ті до весни не відремонтують дороги. Кажуть: мають усі законі підстави скаржитись, якщо яма глибша за 8 сантиметрів.

До слова, цьогоріч уряд додатково виділить 500 мільйонів гривень на ремонт трас Київ-Одеса та Київ-Чоп. Загалом же у держбюджеті-2019 на ремонт доріг передбачено 50 мільярдів гривень.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ