Новини

В Україну прибуло більше десятка нових американських волонтерів


11 добровольців Корпусу миру США прийняли присягу в Україні. Нові волонтери дають обіцянку служити зміцненню та дружбі між народами. Кожен американський волонтер отримав напарника з яким і працюватиме упродовж наступного року. Олена дістався Майкл, зізнаються до будь-яких труднощів готові.

 Усі приїжджі роз’їдуться в різні куточки України. Працюватимуть в різнопланових напрямках і ділитимуться американським досвідом. Майкл бізнесмен, готовий презентувати світові тенденції на вітчизняному рівні.

Не менш важливим лишається проблема подолання ВІЛ/СНІДу. Американські партнери працюватимуть за програмою підтримки Вілінфікованихта намагатимуться запобігти її поширенню. Дехто із волонтерів потрапить до українських вишів. Але є й ті, хто готуватиме вчителів для реалізації нової української школи. 

Директор Корпусу миру зауважив, що нові добровольці – це досвідчені професіонали, які готові ділитися своїми здобутками і переймати наш досвід. Серед них спеціалісти з питань громадскості, фахівці розвитку лідерства та організаційного розвитку. Вже з 1992 року Корпус миру працює на вітчизняних теренах. За весь час роботи до України приїздили понад 3000 добровольців. 11 волонтерів залишаться в Україні на рік. Після чого повернуться до Америки, але залишать по собі неоціненний досвід та нові для нас знання.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ