Новини

В Уряді напрацьовують новий закон про маркування харчових продуктів


Щодня в магазинах та на ринках крізь наші руки проходять десятки продуктів харчування. Та не кожен споживач звертає увагу на етикетку, у стрімкому ритмі життя люди інколи забувають перевірити термін придатності. Цим користуються виробники, а тому й інформація про товар не завжди повна, інколи взагалі не відповідає дійсності. У результаті і маємо : купуємо сперед, а от у складі ні слова не вказано, що це не масло, а масляний продукт, та й виготовляли його із зовсім інших інгредієнтів.

Відтак, аби захистити споживачів, в Уряді ініціюють закон, який зобов’язуватиме виробників харчових продуктів розміщати на етикетках лише достовірну інформацію. Цікавим є й те, що супровідна реклама товару теж не повинна буде перебільшувати його властивостей. Злісних виробників каратимуть матеріально. Та це не всі можливі нововведення : виробники харчової продукції також вказуватимуть усі інгридієнти, які можуть у споживачів викликати алергічну реакцію.

Аби навчити людей орієнтуватися по маркуванню, для школярів Львівщини запустили цікавий проект – «навігатор по етикетках». Таким чином, дітвора у межах шкільної програми інтерактивно вчиться розпізнавати продукти.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ