Новини

Валентину Бєланову і його колишнім співмешканкам висунули звинувачення у змові з метою шахрайства


У США українському громадянину Валентину Бєланову, а також його колишнім співмешканкам Ніці Христич і Олені Чумаченко висунули звинувачення в змові з метою шахрайства. Йдеться про це в обвинувальному акті американської Феміди. Тут зазначається, що за десять років шахрайської схеми троє обвинувачених і їхні спільники буквально обібрали заможного бізнесмена з Гонконгу, змусивши його продати усі свої активи.

Зловмисники зображували міністра українського уряду, спадкоємицю російського нафтового бізнесу й інших персон, щоб переконати жертву інвестувати в нерухомість, шахти і нафтовий бізнес в Україні.

Історії, які розповідали бізнесменові, включали смерть і численні фінансові проблеми його уявних партнерів і навіть їхнє «отруєння радіацією», – йдеться в судових матеріалах.

Зазначається, що Бєланов був заарештований у США в грудні 2018 року, місцеперебування його передбачуваних спільників з документів справи незрозуміло. Обѓрунтовуючи юрисдикцію американського суду у цій справі, прокурори повідомили, що частина шахрайської схеми здійснювалася на території Південного судового округу Нью-Йорка.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ