Новини

Вартість столу на Новий рік 2019 зросте більш як на 20%


Магазини пропонують великий вибір товару, хоча  у минулі роки знижок було більше. Експерти стверджують, до Нового року та Різдва ціни майже не зростатимуть. Та попри це радять готуватися до свят заздалегідь. Адже вибір потім буде значно меншим.    У різних торгових точках ціна на один і той же товар різнитися. Заздалегідь визначте, за чим варто з’їздити в супермаркет, а за чим – на ринок.

Утім кияни планують святкувати на широку ногу. Кажуть, економити не збираються. В середньому  новорічний стіл здорожчав на 22%.  Найбільше зросла вартість салату Олів’є – на 28 %. Звичайні овочеві салати з курятиною піднялись у ціні на 18-22%. Ікра на 15%. Бюджетний новорічний стіл минулого року коштував  300-350 гривень з людини. Якщо додати делікатеси, а це червона ікра та більше м’ясних продуктів витрати сягали 600-800 гривень.

Цього річ середній стіл обійдеться близько 400 гривень на одну людину. Коливання витрат залежатиме і від алкоголю, що буде на святковому столі. Ігристе вино, українського виробництва обійдеться до 100 гривень. Французьке або ж італійське – 300-400 гривень за пляшку.

Отож підсумуємо, економити на новорічному столі не варто, адже Новий рік – улюблене свято усіх українців, утім якщо Ви не їсте м’яса і  до того ж не вживаєте алкоголю Вам пощастило, витрати у цю довгоочікувану ніч у вас будуть не значними.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ