Новини

«Вашингтон» став володарем Кубка Стенлі

«Вашингтон Кепіталз» уперше в історії став володарем Кубка Стенлі. «Столичні» здобули вирішальну, четверту перемогу над «Вегас Ґолден Найтс» із рахунком 4:3 та оформили чемпіонство. Перший період пройшов без голів, а от у другому команди прокинулись.

Шайба Якуба Врани змусила вдатися господарів до активніших дій, і вже за три хвилини «Вегас» відновив паритет. Однак миттю «Вашингтон» повів удруге. Гол на рахунку Александра Овечкіна. «Лицарі» не збавили темп. Девід Перрон вирівняв становище на льоду, а Райллі Сміт навіть вивів господарів уперед наприкінці періоду.

Утім, «Кепіталз» прагнули перемоги більше. Деванте Сміт-Пеллі закинув третю шайбу, а гол Ларса Еллера став історичним для столичної команди. Тріумфу вболівальники «Вашингтона» чекали 43 роки. Нагадаємо, що до цього двічі поспіль володарем Кубка Стенлі ставав «Пітсбург Пінґвінз».