Новини

«Вашингтон» уперше в своїй історії переміг у матчі фіналу Кубка Стенлі

«Вашингтон Кепіталз» переміг «Вегас Ґолден Найтс» у другому матчі фінальної серії Кубка Стенлі. Матч, що проходив у Парадайсі, завершився з рахунком 3:2 на користь гостей. «Золотим лицарям» вдалося забити першими зусиллями Джеймса Ніла, але вже до середини другого періоду рахунок був 3:1 на користь «столичних».

Спершу Ларс Еллер відзначився сам, а потім асистував Александру Овечкіну та Бруксу Орпіку.  «Вегас» відіграв одну шайбу наприкінці періоду, проте на більше не спромігся.  «Вашингтон» уперше в своїй історії переміг у матчі фіналу Кубка Стенлі. «Кепіталз» лише вдруге пробились у вирішальну серію.
Третій матч фіналу Кубка Стенлі—2018 відбудеться в столиці США в ніч на 2 червня за київським часом.