Новини

Василь Голобородько потребує допомоги


Термінової допомоги кожного потребує український письменник Василь Голобородько. За даними друзів та колег чоловіка, у нього виявилася заблокованою судина. Після двох місяців процедур в Інститутах Амосова і Шалімова,  ще необхідно зібрати 65 тисяч гривень. Саме такі гроші потрібно заплатити за операцію.

Василь Голобородько ― член Національної спілки письменників України. Автор багатьох поетичних збірок, лауреат Національної премії Шевченка, а також премій імені Василя Симоненка та Миколи Трублаїні. Народився майбутній майстер пера на Луганщині в селі Адріанополі. Там прожив до 2004 року. Після перебрався до Луганська, де мав квартиру. Проте внаслідок бойових дій у місті став вимушеним переселенцем.

Останні 4 роки письменник тимчасово проживає на другому поверсі Будинку творчості в місті Ірпінь, що поблизу Києва. Колеги неодноразово намагалися зарадити літератору, зверталися із закликами до української влади, адже в приміщенні, де все ще мешкає Василь Голобородько, жити не сила: там у кількох місцях прогнила і обвалилася підлога, замість якої тепер – просто величезна діра. Про елементарні умови гігієни  годі говорити. Проте держава – мовчить.

Номер карти : 4731 2191 0943 1167 (Василь Голобородько)

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ