Новини

«Вегас» здобуває першу перемогу в фіналі НХЛ

«Вашингтон Кепіталз» поступився «Вегас Ґолден Найтс» у першому матчі фіналу Кубка Стенлі. Команди закинули 10 шайб на двох, але сильнішими виявилися дебютанти нинішнього сезону — 6:4. Рахунок і лідер зустрічі постійно змінювалися. «Золоті лицарі» забили першими зусиллями Коліна Міллера, однак потім пропустили дві шайби від Бретта Конноллі та Нікласа Бекстрьома. Уже на старті другої 20-хвилинки «Вегас» знову повів у рахунку. Вільям Карлссон установив паритет, а Райллі Сміт вивів господарів уперед.

«Столичні» відквитали шайбу до перерви завдяки Джону Карлсону. А в третьому періоді повели, коли голом відзначився Том Вілсон. Однак потім забивав тільки «Вегас». Раян Рівз укотре відновив рівновагу, а дві останні шайби в активі Томаша Носека.  В історії «Кепіталз» це був 5-й матч у фіналах. У 1998 році вони програли у вирішальній серії «Детройту» — 0:4. У такий спосіб команда поступилась у 5 стартових матчів у фіналах з 5, ставши другою командою в історії ліги, яка програла стільки ж або більше матчів. Наступний поєдинок серії так само відбудеться у Парадайсі, 31-го травня.