Новини

Відбулась кінопрем’єра біографічного фільму про Мадонну


Кінокартина «Мадонна. Народження легенди» – це біографічний фільм, знятий на межі ігрового і документального кіно. Він розповідає про появу на музичному олімпі культової поп-ікони. Окрім постановочних сцен з акторами, у фільмі можна буде побачити інтерв’ю з тими людьми, які добре знали Мадонну у роки, коли вона робила перші кроки як співачка. Режисером та сценаристом стрічки про життя легендарної жінки став Гай Гуїдо. Це перша його робота на великому екрані.

Мадонна Луїза Чіконе завжди була наполегливою та кмітливою. Їй легко давалося навчання. Тож коли відмінниця вирішила стати танцівницею, це викликало неабияке обурення батька. У 1979 році у Нью-Йорку нікому не відома танцівниця балету захотіла співати. Вона крокувала до своєї мрії не озираючись на заздрість та критику. І головною її мрією була слава.

На прем’єру кінофільму завітали також зірки, які не є фанатами творчості Мадонни, однак поважають її. Адже, окрім того, що Мадонна – виконавиця, танцівниця, кіноакторка, режисер та письменниця, вона є неодноразовою рекордсменкою Книги рекордів Гіннеса та вважається найуспішнішою співачкою світу.

 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ