Новини

«Вірні збірній» броварчани: свято футболу у місті

Бровари – футбольне місто. 29 травня на Майдані свободи відбувся захід організований фан-клубом Національної збірної України з футболу. Чому вони провели таку акцію в нашому місті та хто став переможцем – дізнавались журналісти газети ПравдаТУТ.

У вересні цього року, через дискваліфікацію українських вболівальників, наші футболісти гратимуть відбірковий матч на стадіоні Арена-Львів при порожніх трибунах. Фан-клуб команди організував тур підтримки по містах України, в ході якого вони закликають вболівальників поводитися культурно на футбольних матчах та збирають у кожному місті автографи з побажаннями від вболівальників. Після туру від кожного міста України буде свій прапор, якими прикрасять стадіон Арена-Львів восени, аби Збірна відчувала підтримку вболівальників усієї країни.

У ході заходу в Броварах з глядачами проводили вікторини із запитаннями про футбол, ігри з м’ячем на спритність та силу удару. Також проводили конкурси на кмітливість, за участь в яких дарували цінні призи, а переможці мали честь залишити підпис з побажаннями на прапорі у підтримку Національної Збірної. Крім того, публіку розважали чемпіони України, команда Укрфрістайл та музичний діджей. У розпорядженні відвідувачів були спортивні атракціони, настільний та інтерактивний футбол.

Всі повнолітні глядачі мали змогу зареєструватись у розіграші сертифікатів на поїздку одного з матчів Ліги Націй за участю Української збірної з футболу. За результатами розіграшу через сайт Рандом, було обрано трьох переможців. Два перші місця зайняли Павло Татунець та Лариса Юдікова – вони отримали сертифікати на поїздку. Для третього місця втішним призом став футбольний м’яч з автографом Андрія Шевченко, його отримала Леся Лутченко. Всі переможці також залишили натхненні побажання нашим футболістам на державному прапорі від імені усіх броварчан.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ