Новини

Володимир Гройсман анонсував вихід трьох українських фільмів


Вихід одразу трьох українських фільмів у прокат анонсував прем’єр-міністр Володимир Гройсман.  І усі вони відзняті за підтримки Уряду.  Усі три картини з’являться на великих екранах уже цього літа.  Отож,  у серпні можна буде переглянути військову драму «Черкаси». У сюжеті йдеться про український військовий корабель, який російський флот заблокував на озері Донузлав під час анексії Криму.

Окрім цього, загалу покажуть трилер  «Жінка на війні» —  про панянку, яка провадить одиночну  війну з ісландською алюмінієвою промисловістю. Утім її план боротьби раптом опиняється під загрозою, адже нарешті жінка отримує довгоочікуваний дозвіл на усиновлення дівчинки з України. Фільм створений у копродукції України, Франції та Ісландії. Стрічка вже отримала нагороду в Каннах за найкращу музику. Ця картина буде показана в Одесі  в рамках відкриття кінофестивалю в липні.

Окрім цього, наприкінці серпня відбудеться прем’єра фантастичної історії «Бобот та Енергія Всесвіту». Це фільм про хлопчика, який здружився із трансформаторною будкою, яка несподівано оживає.  Тепер обом доведеться разом рятувати світ від катастрофи.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ