Новини

Володимир Гройсман пообіцяв виділити 100 мільйонів гривень на подолання наслідків надзвичайної ситуації в Ічні


З найближчих до епіцентру населених пунктів надзвичайники евакуювали понад дванадцять тисяч людей. Люди, які серед ночі похапцем залишали свої оселі – потроху повертаються додому.  Потрощені вибуховою хвилею шибки та зруйновані дахи. Снаряди просто посеред двору. Залишене без нагляду майно, господарство та худоба. Так виглядає Ічня після добової залпової канонади. Наслідки пожежі на військовому арсеналі щохвилини розривалися бойовими снарядами.

До гасіння пожежі на шостому військовому арсеналі Міністерства оборони залучили 730-т рятувальників та більше 140-ка одиниць техніки. На ранок 10 жовтня вибухи стихли. Наразі боєприпаси детонують з інтенсивністю шість-вісім разів на годину. тиЗа словами Міністра оборони, на момент підриву склади були заповнені лише на половину. Стратегічно важливі для ЗСУ боєприпаси декілька років тому були передислоковані на інші бази із захищеним типом зберігання.

На території 6-го арсеналу Міноборони зберігалася переважно стрілецька зброя. Підірвати вдалося сховища мінометних мін, гаубичних і танкових снарядів, та «Гради». Загалом у ДСНС повідомили, на складах Ічні зберігалося  88 тисяч тонн боєприпасів.  Про те, що займання – це не халатність працівників, а диверсійний підпал – не сумніваються ані спецслужби,  ані президент.   Поки надзвичайники ліквідовують наслідки пожежі, в Уряді порахували збитки. Вибухи на арсеналі завдали державі шкоди на сто мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ