Новини

Володимир Гройсман зустрівся з Ангелою Меркель


У Берліні сьогодні розпочалася зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Перед тим глава Уряду зустрівся з міністром економіки та енергетики ФРН Петером Альтмайєром, з ким обговорив енергетичні питання. Серед них – спільне управління українською ГТС, «Північний потік-2», програми енергоефективності. Як і досі, за словами Альтмайєра, Німеччина запевняє, що «Північний потік-2»  має суто економічний характер.

В рамках цього проекту передбачено будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини. За оцінками НАК «Нафтогазу», через проект українці стратять 3 мільярди доларів. Сьогодні, під час розмови з українських прем’єр-міністром Меркель підкреслила, що Україна має зберегти роль транзитної країни після запуску другого «Північного потоку» наступного року. Канцлер запевнила, що Німеччина зацікавлена в розвитку двосторонньої співпраці і подякувала компаніям, які приходять в Україну під час непростих умов. Володмир Гройсман тим часом розповів про результати взаємодії двох країна за останні роки.

Тим часом Уряду України Ангела Меркель порадила продовжувати реформи. За даними голови «Нафтогазу» Андрія Коболєва, після запуску «Північного потоку-2» наша країна втратить 3 млрд дол., які вона отримує щорічно від транзиту газу до країн ЄС.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ