Новини

Володимир Кличко підтримує зв’язок із колишньою нареченою


Володимир Кличко та Гейден Панеттьєр вирішили скасувати свої заручини ще у серпні 2018 року, але тільки через півроку акторка вирішила прокоментувала їхні стосунки. Так, за словами Гейден, колишні закохані досі спілкуються і залишаються друзями.

«Ми як і раніше поважаємо один одного та підтримуємо дружні стосунки. Це не та ситуація, в яку часто потрапляють люди, вона абсолютно нова. Але я думаю, що ми виконали дійсно хорошу роботу. Всі ми припускаємось помилок» – заявила Гейден.

Нагадаю, невдовзі після скасування заручин у серпні минулого року. Акторку вперше побачили у супроводі актора-початківця Брайана Хікерсона. Під час побачення чоловік обіймав Гейден та тримав її за руку.

Згодом стало відомо, що Панеттьєрі виставила на продаж будинок в Нешвіллі, в якому вона жила з Володимиром Кличком. Мама акторки прокоментувала ситуацію, зазначивши, що її донька переживає нелегкі часи та зараз потребує перерви. Варто зазначити, що Гейден вирішила відпочити і від своєї маленької доньки – 3-річна Кайя-Євдокія наразі живе з Володимиром Кличком.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ