Новини

Вихідними на окупованих територіях сталося 2 масштабні пожежі


В окупованому бойовиками Антрациті вщент згорів торговий центр «Маяк». За словами місцевих жителів, пожежа трапилася ще у суботу ввечері. На щастя, обійшлося без жертв. Адже пожежа трапилася, коли в місті відключили світло та був відсутній мобільний зв’язок. Про це на свої сторінці у Facebook повідомив Представник уповноваженої Верховної Ради з прав людини в Луганській та Донецькій областях – Павло Лисянський.

Наразі офіційна причина займання торгового-центру не відома. Проте, місцеві мешканці пов’язують пожежу саме з відключеннями світла. Крім того, пожежники приїхали гасити «Маяк» із запізненням. Та з недостатньою кількістю води. 

Проблеми із водопостачання – це катастрофа, яку замовчує окупаційна влада. Луганська та Донецька область на межі техногенної катастрофи. Населення Макіївки й досі оговтується від отруєння водою. Тоді від неякісної питної із крана постраждали більше ста людей. Палало вчора і в окупованому Донецьку. За інформацією очевидців, зайнялось в одній із адміністративних будівель по вулиці Рози Люксембург. Приміщення вигоріло майже вщент. Інформації про постраждалих наразі немає. Влада непідконтрольних території цю надзвичайну подію замовчує.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ