Новини

Вихідними українці відзначили День сім’ї


Більше сотні багатодітних сімей з’їхалися до столичного Гідропарку, аби здорово провести День сім’ї. На честь такого свята влаштували справжню родинну олімпіаду. Від немовлят до пенсіонерів, кожен із тутешніх спортсменів представляє свій район. 10 команд і всі готові перемагати. Родина Жолтих займається пауерліфтингом – силовим видом спорту, запевняють, сьогодні готові стати найкращими.

Увесь тур змагань розділили на 3 етапи. Це командні спортивні змагання, де родини випробовують на спритність та фізичку підготовку.Організували й чемпіонат  з настільних ігор. Їх добре знають як і дорослі так і малеча. Та етап, на якому вас змусять замислитись – інтелектуальний. Кожна команда отримує перелік запитань, на які потрібно відповісти максимально точно.

Найцікавішою локацією тут стала ігрова зона. Діти мали змогу досхочу награтися та ще й позмагатися один з одним.  Виконуючи різноманітні завдання, та долаючи естафети учасники заробляли бали до загальної районної скарбнички. Такий захід названо олімпіадою ще й тому, що до фіналу відбирають саме за олімпійським принципом, тобто на виліт.

Організатори запевняють, такі заходи необхідно проводите не тільки в День сім’ї. Адже їх головна мета – це зблизити членів родинни .Таку олімпіаду вже вдруге проводять у Києві. Переможців обирають за принципом більшої кількості балів, а кожен із учасників отримує несподівані сюрпризи.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ