Новини

Виконавці масово почали відмовлятись від участі у Євробаченні 2019


Не поїде і змінити цієї позиції не зможе жодна петиція. Виконавиця MARUV закликала своїх фанів змиритися з її позицією, щодо участі у міжнародному конкурсі Євробачення-2019.

Своєю відмовою від участі в Євробаченні MARUV запустила механізм нових відмов. Услід за нею їхати до Тель-Авіву відмовились і FreedomJazz, які посіли 2 місце у нацвідюорі, і KAZKA. Про це співаки заявили на своїх сторінках у соцмережі.

Відмовились від участі навіть ті виконавці, які за підсумками голосування українців і журі навіть не потрапили до трійки фіналістів національного відбору. Гурт Брюнет Шут Блондс, наче наввипередки, відмовилися від пропозиції суспільного мовника. Тож, що це? Масовий бойкот? Чи, насправді, на співаків чинять тиск? Розбиратися із ситуацією взялись навіть українські урядовці. У Кабінеті міністрів взялись вдосконалювати правила відбору представників на Євробачення.

Скандал уже вийшов і за межі України. Попри чутки, що Україна вже не висуне свого представника, Європейська мовна спілка таки ще чекає на остаточне вирішення конфліктної ситуації.

А як буде краще і головне кому? – питання, відповідь на яке зараз найбільше хочуть почути мільйони українців. Утім, саме воно й досі залишається відкритим.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ