Новини

Винниківський ставок закрили на реконструкцію


Люди прийшли на Винниківський ставок скупатися та поніжитися під теплим сонечком, а тут замість водойми – величезна пісочниця.  Раніше тут, для винниківчан був єдиний порятунок у спекотне літо. Це місце давно називали райським куточком.Ставок спустили та закрили на реконструкцію. База відпочинку не працює. Все. Винниківського озера більше не існує. Тепер це ласий шматок для місцевого олігарха. За документами, бізнесмен хоче збудувати навколо водоймища дитячо-юнацький спортивний табір з реабілітаційним санаторієм та об’єктами спортивної інфраструктури.Олігарх збудує тут приватний спорткомплекс. Адже, має де розігнатися. Однак, така відпочинкова база по кишені не кожному. Та людям не залишили іншого вибору. Тепер вони або підлаштовуються під забаганки віп-персони, або ж забувають сюди дорогу. Та як це переживуть ті, що звикли зранку вставати і бігти до ставка. Адже, як тільки градус на термометрі піднімався, місцеві якнайшвидше поспішали охолодитись озерною водичкою.

Місцеві чиновники просять людей не панікувати та  «годують»  кольоровими обіцянками. Мовляв, всі охочі надалі зможуть відвідувати озеро. Реконструкція комплексу триватиме аж п’ять років.Люди кажуть, дотепер це було улюблене місце відпочинку. Однак, місцева влада допустила його до жахливого стану. Та вже скоро тут крутитимуться великі гроші. Футбольні поля, траси для велосипедного та гірськолижного спорту, підйомник, витяг, пірс, басейн, гелікоптерний майданчик для рятувальної служби, прокат спорядження, вбиральні, відкритий паркінг і чого тільки серце не забажає – все до ваших послуг, якщо ви платите. Вартість проекту приблизно двадцять мільйонів доларів.Місцевий підприємець не просто так вкладе у цю відпочинкову базу кругленьку суму. Дороговартісний проект згодом відіб’ється на гаманці відпочиваючих.Ось так орієнтовно виглядатиме майбутній спорткомплекс- наче справжнє королівство у справжньому раї, який у людей фактично відібрали. Незабаром тут розпочнуть масштабне будівництво.

Ще у листопаді 2017 року Винниківська міськрада погодила надання в суборенду 17 гектарів цієї землі для обслуговування Винниківського озера та створення відпочинкової бази місцевому олігарху. Однак, чи не залишаться винниківчани без улюбленого місця відпочинку? Адже, на практиці, як відомо, не так як на папері. Особливо коли йдеться про великий бізнес.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ