Новини

Як українські зірки відзначили Водохреща


Минулими вихідними українці відсвяткували свято Водохреща. І знаменитості – не виняток. Так, акторське подружжя Ольга Сумська та Віталій Борисюк вирішили зануритися у Блакитне озеро, що у Підгірцях, Київської області. «Як на світ народилися! Які прекрасні і світлі відчуття в душі!» – написала Ольга Сумська.

А от співак і чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян пірнав у крижану ополонку у селі Орява, що у Львівській області. «Щоб здорові мені були! Зі Святом! Христос хрещається!» – підписав відео з зануренням Мірзоян.

Співак Віталій Козловський також цьогоріч пірнав у ополонку. Де саме артист це робив, він не повідомив, проте зауважив, що ніколи не зраджує цій традиції. «Не зраджуючи традиції, долаючи лінь і страх, занурююсь у зимну воду. З Водохрещем!», – прокоментував ролик Козловский.

Своєю чергою фронтмен гурту «DZIDZIO» Михайло Хома, який наразі перебуває у лікарні, також привітав українців зі святом. І хоча він у воду не пірнав, проте покропив своїх підписників у Instargram просто з лікарняного ліжка.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ