Новини

Як вплине особливий режим на життя країни?


Часи суворого режиму – бути чи не бути? Президент Петро Порошенко виніс на розгляд Верховної Ради законопроект  «Про введення воєнного стану в Україні».  Потребу введення особливого режиму гарант аргументує відвертою агресією з боку Росії проти України: напередодні, у Керченській протоці російські військові кораблі обстріляли українські катери. Відтак, країна напоготові.

Та що означає для країни введення воєнного стану? В Конституції України є 24 пункти-умови особливого режиму в країні. Проте, цього разу воєнний стан поки планують впровадити – на 60 діб по всій території країни, з деякими відхиленнями від закону. Відтак, введення воєнного стану не вплине на економіку, не обмежуватиме права і свободи громадян, а також не перешкоджатиме проведенню прийдешніх виборів.

Проте, якщо на економічне життя країни особливий режим не вплине, то мобілізації не уникнути.Цілісінький день країна була в напруженому очікуванні. Більшість львів’ян підтримують введення воєнного стану в країні. Указ, що підписав Петро Порошенко пропонує ввести воєнний стан в Україні з 28 листопада, спершу на 30 діб. Наразі нардепи зібрались у Верховній Раді на позачергове засідання, аби остаточно вирішити питання введення такого режиму в Україні.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ