Новини

Яка форма та колір брів у тренді навесні та влітку 2019 року ?


Модні в минулому сезоні пудрові брови, на жаль, вже не в тренді. Те ж стосується татуажу і хни, які стали антитрендом весни і літа 2019. То що ж з ними робити? Фарбувати, клеїти, нарощувати, чи просто залишити у спокої? Зараз все розкажу!

Тож на піку популярності у цьому сезоні – природні брови! Після популярних серед Instagram-інфлюенсерів брів – заповнених, вигнутих і окреслених, брови аля naturel святкують тріумфальне повернення.

Наступний тренд «Мильні» брови – логічне продовження формування брів за допомогою гелю. З використанням звичайного мила або спеціального засобу волоски розчісуються вертикально вгору.

Кольорові брови. Так у 2019-му можна фарбувати не тільки волосся, але й брови. Для експериментів згодиться – рожевий, помаранчевий, блакитний – або просто відмінний від вашого природного відтінку.

Невідповідні брови. У сьогоднішньому світі варто виходити за рамки правила підходить/не підходить. Якщо у вас світле волосся, чому б не зробити темні брови для певного контрасту? Або навпаки!

Пухнасті брови. У 2018 році в тренди потрапили текстуровані брови, а в 2019 вони отримають своє продовження. Гелі з волокнами використовують мікроволокна для створення об’єму брів, в результаті чого вони стають більш пишними і природними.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ