Новини

Євробачення залишилось без учасника від України


Обговорення, цьогорічної участі України у Євробаченні не вщухають навіть попри повідомлення, що український представник не поїде до Тель-Авіву. До дискусії долучилась й перша українка, яка привезла перемогу з пісенного конкурсу – Руслана.

Тим часом представники Суспільного заявили – не участь України у цьогорічному конкурсі – не найстрашніше. І тепер потрібно зробити все, аби у наступному році схожих проблем не виникло. А для цього варто законодавчо розібратися із Роялті, або ж простими словами з правами та виплатами за користування та використання контенту.

Звинувачуючи політиків, не втримались, аби не кинути камінь в город партнерів з організації нацвідбору – телеканалу СТБ, який й займався підбором виконавців, так би мовити, з історіями.

А ось щодо перегляду контракту із виконавицею MARUV та можливості таки представити країну у Тель-Авіві  – однозначно відповіли – «НІ!». Навіть попри те, що вона вже остаточно скасувала концерти на території країни-агресора. Мовляв, українське суспільство розділене, тож не всі зрозуміють такого кроку.

Отак, балансуючи між визнанням провини та пошуком винних, представники Суспільного таки обрали перший варіант, утім, це було схоже радше на спробу балансування на канаті над прірвою, аби й інших не підставити і самим вийти сухими із води. Утім, можливість відправити свого представника в українців попри все ще залишається – адже заявку на участь потрібно подати до 10 березня, тож якщо знайдуться охочі – усе може вкотре перемінитися.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ