Новини

Юрій Луценко: Слідство знайшло ще одного співорганізатора вбивства Катерини Гандзюк


Замовників знайшли. Ще одну підозру оголосили. Але підозрюваний, як виявилося, втік за кордон. І зробив це щойно почали затримувати перших підозрюваних. Йдеться про Олексія Левіна, справжнє прізвище – Москаленко. Він – помічник депутата Миколи Ставицького. І вже відбував ув’язнення за організацію замовних вбивств.

За однією із версій убивство Гандзюк пов‘язане із незаконною вирубкою лісів у регіоні. У покриванні нелегального бізнесу місцеві активісти звинувачували очільника облради Владислава Мангера та голову ОДА Ігора Гордеєва. І навіть пікетували обласну державну адміністрацію. Про те, що до нападу на неї причетна місцева влада говорила і сама Катерина.

Те, що місцева влада фактично феодалізувала Херсонській регіон неодноразово доповідали і президенту України. І робив це особисто його представник у Криму Борис Бабін. Докази цих схем він озвучив і членам тимчасової слідчої комісії у справі нападу на катерину Гандзюк, під час виїзного засідання, що відбулося минулого тижня у Херсоні. Членів комісії почуте шокувало.

Не минуло і тижня,  і Бабін вже не представник президента. За офіційною версією – звільнився сам. Однак і тон його прощального допису  і коментарі, які залишили під ним  друзі та вороги наводять на думку, що таки це рішення дуже вимушеним.   Днями члени ТСК збиралися у Києві. Вирішили, що у містах, де ставалися напади на активістів, працюватимуть підрозділи комісії. Наступне виїзне засідання відбудеться вже наступного тижня у Одесі.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ