Новини

«Ювелірне» вбивство: як прибрали головного свідка у справі «діамантових прокурорів»


Просто посеред білого дня близько 11-ї години у дворі на столичній Русанівці пролунали постріли. В автівці Мерседес невідомий застрелив чоловіка. А потім вибіг з машини. Від отриманих поранень у голову чоловік помер.

Загиблим виявився Сергій Кисельов, власник ювелірного заводу і свідок у справі «діамантових прокурорів». Це інтерв’ю журналісти записували з Кисельовим два роки тому. Тоді чоловік розповідав, що не погодився ділитися бізнесом із прокурорами, тож наразився на позапланову перевірку та «маски-шоу».

Про долю вилучених коштовностей ювелір міг тільки здогадуватись. Офіційно вони були речдоками в його справі. Утім, коли влітку 15-го року на всю країну гримнула діамантова справа прокурора Корнійця, а в мережі з’явилися фото дорогоцінних камінців – Кисельов їх упізнав. Це ті самі вилучені діаманти. Разом з командою тодішнього заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе, яка власне й займалась справою Корнійця, підприємець вирішив законно довести, що діаманти – це його особиста власність. А отже, звернувся із запитом про результати експертизи. Однак, за 2 роки, окрім бюрократичних відписок, нічого так і не отримав. Давід Сакварелідзе називає нині покійного Кисельова головним свідком у справі «діамантових прокурорів».

Щоправда, у Генпрокуратурі кажуть, що загиблий не був свідком у справі «діамантових прокурорів». Нагадаємо, що прокурорів з команди Сакварелідзе, працівників СБУ та всіх, хто від самого початку був причетним до розслідування справи – відсторонили.

А тепер ще з арени, імовірно, прибрали і власника діамантів, який так хотів відстояти своє. Нагадаємо, що справа «діамантових прокурорів» стосується першого екс-заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, яких затримали у липні 2015 року за підозрою в отриманні 3 млн гривень хабара. У звичайних чиновників тоді під час обшуку знайшли діаманти. Справу про корупцію Корнійця досі розглядає столичний Голосіївський райсуд.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ