Новини

З фільму про Василя Стуса прибрали згадки про його адвоката


У той час, як в Україні  продовжуються зйомки  фільму про українського поета, дисидента  Василя Стуса, виявилося, що сценарій картини у процесі роботи зазнав суттєвих правок. Повідомив про це актор Геннадій Попенко. За його словами, у першопочатковому сценарії, який видавали під час кастингу, були чітко прописані сцени останнього судилища над поетом. У ньому фігурував і адвокат Стуса – той самий відомий усім нині  політик і кум російського президента Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Тоді, після смерті дисидента юрист Медведчук перетворився на посадовця, очоливши адміністрацію президента Леоніда Кучми.  Той факт, що усі сцени за участю Віктора Медведчука зі сценарію вирізали, підтвердив нібито і продюсер стрічки  Артем Денисов. Утім, інформацію про те, що сценарій скоригували після вказівки когось із оточення самого Медведчука, він спростовує. Мовляв, причина – і перехронометражі.

Так це чи ні, проте актори фільму не приховують, що під час кастингу у сюжетній канві фільму про останні дні Василя Стуса дійсно фігурував персонах на прізвище  Медведчук. І на нього вже навіть затвердили актора, втім без попередження цю роль із сюжету просто видалили.  Українці зможуть побачити цей фільм уже наступного року.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ