Новини

З серпня розпочинає цвісти амброзія


Ірина ховається від своє алергії вдома. Дівчина відмовляє собі в прогулянках у парках та відпочинку за містом, адже симптоми недугу сильніші за бажання відпочити.

Амброзія  росте у багатьох регіонах нашої країни, потрапила вона до нас декілька століть тому, в часи коли до Європи завозили різні рослині харчові культури. Спочатку амброзія з’явилася в Криму після чого розповсюдилась по всій території та як виявилось що це не звичайний бур’ян, а небезпечний алерген для людей. І якщо ж Вас таки не оминула алергія на цю рослину, лікарі радять звернути  увагу на свій раціон.

«Якщо у пацієнта діагностована алергія до амброзії, полину лободи, то крім  дині кавунів йому не можна вживати ківі, авокадо, ромашковий чай, перець і зелений і червоний, огірки», -радить професор алергології, пульмонолог, імунолог Сергій Зайков.

Усі ці продукти – лише посилюють симптоми алергії. А її лікування в Україні є зовсім не дешевим. Якщо ж Ви відчуваєте себе втомленим, у вас болить голова, надукучає кашель та нежить, зверніться до лікаря, адже алергія має ті ж симптоми що ї застуда, от тільки вона пройде через декілька днів, а от алергія надукучатиме постійно.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ