Новини

За півроку на Львівщині розшукали 254 зниклих малюка


«Увага, розшук! Зникла дитина! Допоможіть знайти» – чимало таких повідомлень щодня з’являється у стрічці новин. Та от лише, як показує практика, здебільшого діти не губляться, а якраз таки свідомо втікають з дому з різних причин.  зазвичай іх знаходять за лічені години або ж вони й самі повертаються додому.

Цьогоріч у Львівській області  всіх «умовно загублених» правоохоронці спільно з соцпрацівниками та батьками таки знайшли. Діти, як правило, втікають саме через непорозуміння в сім’ї: конфлікти, сварки, а іноді й насилля. Частими «бігунами» є саме малюки з неблагополучних родин, які вдосталь не отримують батьківського тепла та любові. Або ж з цікавості і бажання до пригод.

Найбільший відсоток згуби становлять діти підліткового віку. «Саме у цей період змінюється гормональний фон: емоції вирують, а всі конфлікти сприймаються вкрай близько до серця», – запевняють психологи. Саме у підлітковому віці виникають перші симпатії і загострюється критичне сприйняття самого себе.  Відтак, у такий спосіб діти намагаються донести до батьків, що потребують любові.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ