Новини

Заборонені продукти для членів королівської родини


Бути членом королівської сім’ї – значить дотримуватися суворих правил. Новоспечена представниця королівської родини Меган Маркл без перебільшень вплуталася в серйозну авантюру, коли прийняла пропозицію руки і серця від принца Гаррі. Тепер їй не можна носити рвані джинси, робити яскравий макіяж, фарбувати нігті кольоровим лаком, а також красуні доведеться відмовитись від багатьох улюблених страв.

Фуа-гра – здавалося  б кому, як не спадкоємцям  престолу щодня балувати себе цим делікатесом. Проте він під забороною в королівській родині. Цікаво, що це правило з’явилося відносно нещодавно – в 2008 році. Тоді принц Чарльз наклав вето на цей вишуканий продукт зважаючи на його неетичність. Адже перш ніж гусяча печінка потрапить на стіл, птахи зазнають не аби яких страждань. Схоже, принц не байдужий до бідолашних тваринок.

Під заборону потрапляють не лише повноцінні страви, але і навіть деякі окремі інгредієнти. Членам королівської родини довелося змиритися з тим, що часник також ніколи   не потрапить у їхні тарілки. В одному з інтерв’ю шеф-кухар Букінгемського палацу Даррен МакГрейді повідомив, що ца ароматна рослина не в честі у королеви. Єлизавета II просто ненавидить часник, тому його немає ні в одній страві, яку подають до столу Її Величності.

Також королева Великобританії з великою підозрою ставиться до продуктів, що містять велику кількість калорій, тому цілком логічно, що картопля не стала виключенням. І нехай цей продукт не виключений назовсім, він з’являється в тарілці «Роялс» тільки на свята. Альтернативою картоплі виступає овочевий салат. А ось проти м’яса ніхто нічого проти не має, щоправда якщо стек буде приготований без крові. Даррен МакГрейді заявив, що Єлизавета II не сприймає м’ясо прожарки реар – в цьому питанні вона вкрай сувора.

І нехай риба є мало не найулюбленішим продуктом Єлизавети II, до морепродуктів ,а особливо ракоподібних, вона ставиться категорично. Членам королівської сім’ї заборонено їсти морепродукти з однієї простої і цілком зрозумілої причини – вони можуть стати причиною отруєння і проблем зі шлунком.

Цікавий факт: одного разу королева все ж таки поступилася принципам. У 1986 році під час офіційного візиту в Китай вона спробувала морський огірок. Як бачимо, спроба виявилася успішною. До списку заборон також потрапила італійська паста, рис та в окремих випадках цибуля.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ