Новини

Забудовник та родичка Карплюка: хто став новим членом ОВК?

 

На окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів одномандатного округу №95 відбулися зміни!

Як стало відомо із постанови ЦВК, Світлану Владімірову та Євгенію Тимчік замінили на двох нових осіб. Відтак їхні місця посіли Олексій Гавриленко та Ірина Князька. Тобто представники Ліберальної партії України та «Об’єднання «Самопоміч» відповідно.

Чому змінюють склад в останній момент? І хто стоїть за цією кадровою ротацією?

Як стало відомо нашим журналістам, Олексій Гавриленко – раніше мав зв’язки із одіозним Януковичем, зокрема був представником партії «Наш край». Це партія, до якої увійшли екс-регіонали, зокрема так звані ГАДи – ті, що Голосували За Диктатуру – закони 16 січня. Має ТОВ «ГРЕС», основним видом діяльності якого є будівництво житлових та нежитвоих приміщень!

Князька Ірина – співзасновниця колективного виробничо-комерційного підприємтсва «Сервіс». Цікаво, що в цьому ж підприємстві співзасновницею є і однофамільниця (або ж родичка?) екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка – Віра Карплюк.

Зауважимо, що змінювати членів ОВК на “своїх” – на привеликий жаль, але стандартна практика у нашому виборчому процесі. Для чого це робиться? Думаю, ви і самі прекрасно розумієте – аби вибори  пройшли “вигідно для своїх”! І, за іронією долі, новоприслані члени – один забудовник, одна – має відношення до Карплюків. Збіг? Не думаємо!

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ