Новини

Залізничну станцію в Миколаєві передадуть до концесії приватним компаніям


В Україні з’явиться перший приватний вокзал. Залізничну станцію в Миколаєві передадуть до концесії приватним компаніям. Таке рішення прийняли під час переговорів з виконуючим обов’язки голови «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим. Тим часом глава профільного відомства Володимир Омелян зауважив, що наразі ще потрібно вирішити, яким чином буде ця концесія – або з місцевими органами влади, або з приватним інвестором.

Також міністр відзначив незадовільний стан вокзального комплексу у Миколаєві й нагадав, що з наступного року в концесію передаватимуть великі вокзали, розташовані у туристичних містах, та вокзали, у розвитку яких зацікавлена місцева влада. Днями стало відомо, що «Укрзалізниця» виділила 7 мільйонів гривень на ремонт туалету, що розташований на миколаївському залізничному вокзалі.

Відновлювальні роботи тут уже розпочались. І хоч вбиральня на вокзалі й дійсно у жахливому стані, втім усе приміщення вокзалу потребу негайного ремонту. І про це в «Укрзалізниці» знають. Член правління компанії Ремігіуш Пашкевич під час економічного форуму, що днями відбувся у місті повідомив, що з планів наразі головне – це ремонт туалету. А проект реконструкції всього вокзалу потрібно переробити, оскільки він не сучасний. 

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ