Новини

Затриману росіянку Марію Бутіну звинувачують у шпигунстві


17 липня 2018 року. Тільки-но закінчилась зустріч Трампа з Путіним у Гельсінках, як одразу ж у Штатах символічно затримують Марію Бутіну із звинуваченням у співпраці з російськими спецслужбами. Тобто, за словами американських спецслужб, Марія Бутіна навмисне зв’язувалась із американськими високопосадовцями, аби увійти до них в довіру, аби згодом використовувати їхні зв’язки для просування інтересів Росії у США. А от куратором усіх її лобістських завдань, американці називають російського сенатора Олександра Торшина.

Пов’язати своє життя із політикою, Бутіна вирішила ще у студентські роки, коли вступила на факультет політології у Барнаулі.  Згодом поїхала шукати долі у столиці, де і познаймилась із Олександром Торшином. Саме він займався пропагандою легалізації короткоствольної зброї. Бутіна теж підхопила цю ідею.

Окрім демонстрації своєї любові до зброї, Марія охоче підтримувала російських найманцівна окупованому Донбасі. Уже згодом, у 2016, жінка за студентською візою вирушає до Америки.  Мін‘юст США запевнив, що насправді мотиви жінки були дещо іншими.

Уже під час судового засідання, на яке Бутіну привели у тюремній робі, жінка визнавати свою провину відмовилась.  Наразі шпигунку триватимуть під вартою щонайменше до 10 вересня. У разі доведення її провини, у неї з’явиться можливість перебувати у Америці ще впродовж 10 років, утім за гратами, а не за студентською партою.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ