Новини

ЖК «Лісовий квартал» втретє переміг у конкурсі «Вибір року»

ЖК «Лісовий квартал» втретє був названий житловим комплексом року комфорт-класу Київської області. За підсумками незалежного голосування проект переміг в номінації Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2018». Офіційне оголошення результатів відбулося 8 грудня в рамках щорічної церемонії нагородження переможців.

«Перемога у конкурсі «Вибір року» стала доброю традицією для ЖК «Лісовий квартал», – підкреслила Ольга Момчилович, директор з маркетингу компанії «Сітіконсалт Кепіталс Компані», що спеціалізується на реалізації нерухомості. – «Одна з ключових місій конкурсу – знайомити широку споживчу аудиторію з передовими досягненнями різних галузей вітчизняної економіки. Як і організатори конкурсу, ми переконані, що українці гідні найкращого. І, вибираючи товари і послуги, повинні орієнтуватися на європейські та світові стандарти. Що стосується ЖК «Лісовий квартал», проект із самого початку високо тримає планку якості за всіма показниками. І наші попередні перемоги у конкурсі «Виборі року» є переконливим доказом цього».

Нагадаємо, окрім трьох премій конкурсу «Вибір року», ЖК «Лісовий квартал» має у своєму активі перемогу в Загальнонаціональній програмі «Людина року – 2016» (номінація «Житловий комплекс року») і перемогу в премії «Український Будівельний Олімп» (номінація «Комфортне житло європейського рівня» в 2014 році).

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» проводиться в Україні з 2001 року. Його основне завдання полягає у визначенні кращих товарів і послуг у товарних категоріях і їх подальшої популяризації, формуванні високих професійних стандартів у різних галузях економіки і створення здорової конкуренції серед українських компаній і підприємств. Мета проекту – визначення кращих брендів, що відповідають вимогам часу, працюють на результат і повністю орієнтовані на свого клієнта. Медаль «Вибір року» – це свого роду знак якості, атрибут успішного і впізнаваного бренду, символ високого професіоналізму, надійності та довіри споживачів.

«Лісовий квартал» – житловий комплекс комфорт-класу, який знаходиться в одному з мальовничих куточків міста Бровари. Складається з дванадцяти 25-поверхових житлових будинків, зведених за монолітно-каркасною технологією з використанням високоякісних, сертифікованих, екологічних та енергозберігаючих матеріалів. ЖК «Лісовий квартал» має дитячий садок, автономну котельню і власну парковку, у крокової доступності від нього – магазини, кафе, салони краси, парк, ліс і зручна транспортна розв’язка.

Залишити відповідь

Усі Новини

Вподобати Правда ТУТ